Działka możliwe budownictwo jednorodzinne i usług

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
205 000 PLN , Pow. 3 900 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Borowina , Długa
Numer oferty:
Ecn846062
Cena za m2:
53 PLN
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o obszarze 3900 m2 zlokalizowana w miejscowości Borowina w gminie Przywidz.
W odległości 2 km popularny ośrodek narciarski Trzepowo, do Przywidza ok 6 km, gdzie znajdziemy infrastrukturę handlowo-usługową w tym Arena Przywidz, Zespół Przedszkolno-Szkolny oraz Gimnazjum. W pobliżu kilka jezior np. Przywidzkie czy Łąkie. Fantastyczna okolica obfitująca w lasy, łąki oraz mnóstwo szlaków rowerowych: np. Doliny Reknicy czy dookoła Jezior Przywidzkiego.

Doskonały dojazd do działki drogą asfaltową, publiczną wojewódzką nr DW233. Działka położona przy ul. Długiej nr działki 124/2, gdzie również zatrzymuje się autobus komunikacji miejskiej GRYF nr 859. Trasa autobusu wiedzie od Gdańska przez Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie, Przywidz, Nową Karczmę, Skarszewy i Liniewo. 

Dla danej działki istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy jednorodzinnej i usługowej - 25.MN,U. 
Nieruchomość nie jest położona na obszarze rewitalizacji oraz nie jest położona na obszarze specjalnej strefy rewitalizacji. 

Działka w kształcie prostokąta, równa powierzchnia, bez drzew i nasadzeń, idealna do własnej aranżacji, usytuowana na skraju miejscowości Borowina.
Wymiary działki:
- długość 97m
- szerokość 40m (prostopadle do ulicy). 
Od ulicy oddziela ją niewielka działka 124/1 o powierzchni 298m2.
Media:
- wodociąg przy drodze na terenie działki
- odprowadzanie ścieków - własne szambo.
- prąd - należy złożyć wniosek do Energii.

Gmina Przywidz otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości
2 815 000 zł. na zadanie "budowa stacji uzdatniania wody wraz z budową sieci wodociągowej", która będzie przechodziła przez między innymi Borowinę. 

Zapraszamy na prezentacje.
NIERUCHOMOŚĆ SPRAWDZONA POD WZGLĘDEM FORMALNO-PRAWNYM. GWARANTUJEMY BEZPIECZNĄ TRANSAKCJĘ.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.
Nieprawidłowy adres E-mail