Planujesz sprzedaż domu, mieszkania lub gruntu? A może chcesz kupić nieruchomość lub szukasz czegoś na wynajem?


Ncity Nieruchomości - skontaktuj się z nami, dla nas cały proces to przyjemność i wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Zapewniamy jakość, komfort i skuteczność 

Gwarantujemy bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości poprzez home staging, sesje fotograficzną, spacer wirtualny, a być może krótki film, które ukażą twoją nieruchomość w każdym calu i na każdej płaszczyźnie. Każdą nieruchomość zawsze sprawdzamy pod względem formalno-prawnym, wspólnie z Klientem ustalamy cenę ofertową, pomagamy rozwiązać skomplikowane sprawy, wspieramy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, prowadzimy negocjacje na rzecz Klienta, uczestniczymy w czynnościach notarialnych, a na koniec jesteśmy obecni podczas przekazywania nieruchomości.

Mamy grono zadowolonych klientów i możemy pochwalić się sprzedażą nieruchomości w jeden dzień, a 90% powierzonych nam nieruchomości sprzedajemy w czasie do 3 miesięcy od podpisania umowy z Klientem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Polisa od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w PZU S.A.

Działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy wysokie standardy działania.

Zdecydowanie dbamy o to, aby oferta nieruchomości była wyjątkowa, wyróżniała się na tle innych ofert, tak aby zachęcała kupujących do szybkiego kontaktu. W prezentowaniu nieruchomości cechuje nas dbałość o estetykę. Maksymalnie wykorzystujemy wszelkie możliwe środki przekazu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb sprzedawanej czy wynajmowanej nieruchomości. Szcególnie dbamy o to, aby cały proces był dla Państwa jak najmniej skomplikowany i przyjemny.